| DorinKta a întrebat:

ar merge pe Acest laptop gta 4 sau gta 5? http://www.emag.ro/......DF829BBBM/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca merge, am si eu laptop la fel sau chiar mai slab si merge jocuri mult mai mari

2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Nu iti va merge bine nici pe cele mai mici setari, cei de mai sus au spus aberatii.Mai bine fa-ti un pc pe piese de banii aia si joci gta 4 pe maxim

| Krosom a răspuns:

Ar merge GTA IV daca ti-ai lua Windows 8, dar GTA V pentru PC/laptop va aparea tocmai in 2014.