| MeneralaHD a întrebat:

Am vazut pe site-ul emag.ro un laptop http://www. emag.ro/laptop-Asus-cu-procesor-Intel-174-core-small-sup -tm-sup-small-i3-3217u-1-80ghz-ivy-bridge-4gb-500gb-Inte l-174-hd-graphics-free-dos-matte-dark-gray-x550ca-xx091d /pd/D2KRXBBBM/? ref=landing_1_2 si as vrea sa il cumpar, am vazut ca mai sus scrie 60lei/luna si as vrea sa stiu mai multe detalii, cam cat timp platesc 60 lei?

Răspuns Câştigător
| Alexaa00 a răspuns:

App. 6o lei happy sunt 60 lei pe care ii platesti ep luna daca vrei sa dai banii in rate happy... si dai 60 lei pana cand nu mai ai de platit laughing...

1 răspuns:
| vali1985 a răspuns:

60 de lei este suma in rate.
Depinde 12, 24, 36 luni.