| DeadTheKid a întrebat:

Ar putea cineva sa ma ajute si pe mine cineva cu itemele de pe metin2 hammer, cum sa le fac sa devin cel mai bun, daca aveti conturi cu iteme modate si nu mai jucati. Va rog eu mult!

1 răspuns:
| Krosom a răspuns:

Ei bine nu mai joc pe hammer, dar stiu cum ai putea sa faci itm bune, dar dureaza mult timp/... mai intai trebuie sati pice ca bonus CON sau cum se numeste Vitalitatea cu 3 sa 4 aparari pe iteme, si pe 6/7 daca vrei bagi din astea
Anti Ninja
Aparare ninja 50% pe un item si inca unu pe un item, cate 2 de fiecare rasa pe un item, dar ca sa fii buni trebuie sa platesti 4 euro sa ai Statusul 20000+, cam asa are majoritatea din pacate, bafta!