| AyaStormhold a întrebat:

As avea si eu o intrebare referitoare la World of Warcraft.Eu as vrea sa imi cumpar cataclysmul sau doar wrath of lich king dar nu sunt sigura cum trebuie sa procedez.Deci daca imi iau lich king si burning crusade am nevoie de un timecard?

4 răspunsuri:
| Keyna a răspuns:

1.The War of the Shifting Sands
apoi
2.Day of the dragon

asa sunt in odine cronologica. Eu am citit numai Day of the dragon si mi s-a parut interesanta.

spor la citit si scuze ca n-am raspuns mai rapid, dar n-am intrat pe pc o perioada big grin.

SCUZE CA AM RASPUNS AICI LA INTREBAREA DE PE PRIVAT DAR NU POT DA MESAJE.

| Keyna a răspuns:

Daca vrei sa joci wow itit trebuie:
1. pachetul de baza(adica jocul simplu)
-daca vrei sa bagi si pexpansion-urile trebuie cumparate toate, nu poti sa treci peste ele. acestea sunt in urmatoarea ordine:
1.the burning crusade(TBC)
2. Wrath of the Lich King(WOTLK)
3.cataclysm
si probabil o sa fie mists of pandaria in curand.

Nu stiu nimic de timecarduri. Plata ca sa joci oficial( pentru ca trebuie' sa platesti pentru fiecare luna, sau ma rog, 1 data la 6 luni) se poate face online.

| Cristian_Buzea_1993 a răspuns:

Eu as zice sa il downloadezi de pe t****ent. in caz ca vrei sa faci asta. da-mi id tau si iti dau eu detalii.

| AyaStormhold explică (pentru Cristian_Buzea_1993):

Eu doar vreau sa ma lamuresc ce este cu acel timecard din cate am mai intrebat daca as vrea numai pana la lich king mi-ar trebui doar expansionul burning crusade si lich king..nu si celelalte doua: pandaria si cataclysmul.Dar nu stiu ce e cu acel time card si atunci cand imi cumpar cele doua expansion-uri cum procedez sa imi fac cont. Help!