| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi achizitionez un laptop de gaming la un pret decent, 3200 de lei! Totusi as vrea sa duca jocuri bune precum GTA V si Far cry 5 in 70 FPS pe grafici medium! Sper sa imi raspunda cineva care se pricepe bine. Aste-a sunt configuratile : Intel Core i5-9300H pana la 4. 1GHz, 15.6" Full HD, 8GB, SSD 256GB, NVIDIA GeForce GTX 1650 Max-Q Design 4GB, Free Dos. Sper ca m-am facut inteles, ce spuneti il cumpar sau mai strang pentru ceva mai bun?

4 răspunsuri:
| SoulCalibur a răspuns:

Uita-te si tu pe Youtube la benchmark-uri pe configuratia asta si vezi daca iti convine sau nu.
https://www.youtube.com/watch?v=pvaf-ykDYs8

| LOVETOKNOWTHINGS45 a răspuns (pentru SoulCalibur):

Mersi de clip!

| IubescRapidBucuresti a răspuns:

Din punctul meu... configurarea ar duce jocuri puternicie

| LOVETOKNOWTHINGS45 a răspuns (pentru IubescRapidBucuresti):

Asta cred si eu in mare parte, dar intrebam sa fiu sigur!