| VLaDe2012 a întrebat:

As dori sa imi spuneti si mie un metin 2 gen Hc regretabil ca s-a inchis poate se va redeschide dar vreau unul gen el multumesc Funda + Vot.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Finalongju2, metin2 lunaris, metin2 valmondial, metin2 delivrance, metin2 vamos, metin2 diamond, metin2 GX, metin2 united, metin2 darck, metin2 supreme(pvp), metin2 revolution

| VLaDe2012 explică (pentru anonim_4396):

Unul la care e in ro si sa fie iteme epice ca pe ro stii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru VLaDe2012):

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit. Uite aici metin2 GX, metin2 dark, metin2, vip-style mt2, metin2 original, epical metin2, metin2 ar, metin2 max, metin2 night si metin2 rival. Astea sunt romanesti.