| Alle15 a întrebat:

Buna TPU.As dori sa stiu cum pun windows-ul pe stannd by cand il inchid! Si am o problema cu hardware-ul, cand ma joc metin zice ca nu suporta 3D, ce sa aiba? Unde sa merg si ce sa fac? Funda pentru aman2 raspunsurile la intrebari.

Răspuns Câştigător
| InTeRacTive a răspuns:

Daca ai windows 7 dai la start la sageata aia de langa shut down este seamana cu asta > daca nu ai pe tastatura un buton care scrie pe el ''sleep''sper ca ti-am fost de ajutor