| Arisia a întrebat:

Buna TPU.As dori un antivirus bun pentru windows 8 telefon.
Funda.happy

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

ESET Mobile Security happy

| dragosbogdan001 a răspuns:

Poti cauta in magazin, si daca gasesti unul bun, care costa, dai cautare google si il gasesti pe gratis de pe alte wesite-uri laughing

| Arisia explică (pentru dragosbogdan001):

Stiu unde sa caut, dar ma refeream la unul pe gratis si eficient.Am incercat multe dar nu dau rezultate

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Arisia):

Sincer si eu am windows 8.1 pe telefon, e greu de folosit. Nici eu nu gasesc tot ce caut de pe el.

| notefree a răspuns:

Nu exista antivirus pentru Windows Phone
Exista aplicati cu nume de antivirus dar nu sunt bune

| Alexu120 a răspuns:

ESET Mobile Security smug Este de calitate inalta, gratuit si iti protejeaza telefonul de virusii si fisierele nedorite! big grin