| Alex12345673143 a întrebat:

as dori un hack pentru 4story EG care sa mearga sigur sau hack pe care trebuie sa te loghezi... vreau hack de bani sau de facut iteme + si sa nu-ti esueze dar de fapt orice hack Dau FUNDA! (scuzatim greselile ma grabeam)

3 răspunsuri:
| aang99 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic am incercat si eu hack pe eg si cand se pornea jocul peste cateva sec se inchidea nu cred ca ae mai merge.

| quantum25 a răspuns:

Iti dau eu unu care merge acum pe 4story.ro... da add zmeii_nok1a si vb acolo

| Gabili a răspuns:

Da exista hack care sa mearge 100% sigur merge. Numa ca nu stiu codu dmg. Se numeste Evil Hack cauta-l pe acest site. Dai acolo unde scrie megaumpload http://www.filecrop.com/68540310/index.html