| Nebunaticuuuuu a întrebat:

TPU vreau si eu un hack pe metin, dar sa mearga pe orice server, hackul sa fie ori de furat iteme, ori de facut iteme. Please ajutati-ma! Dau Funda si Vot! love struck

Răspuns Câştigător
| An3treiu a răspuns:

Situle este www.m2bob.eu it voi da un tutorial cum sa il instalezi. Daca nu intelegi din tutorial ce sa faci it spun!
1:Il descarci de pe situl official www.m2bob.eu
2:Alegi limba selectata care vrei tu este si romina!
3:Unde scrie Metin2 Wichlen dai pe el si selectezi foldarul in care ai metinul trebuie sa gasesti sub forma metin2.bin sau metin2client.bin!
4:Apoi mai jos scrie Weither Next! dai pe el si e gata
Ps:Acuma este free o versiune premium si nu mai ai cum sa faci cont pe sit cum o sa vezi in tutorialu urmator!
5:Nu are virus ca sa fi sigur este cel mai folosit heck pentru metin2ro
6:Iti va aparea un cadran la acest cadran tu trebuie sa faci urmatorul lucru, este un semn de play si o chei bun tu trebuie sa dai pe acea chei si sa scrii numele si prola de la cont servaru ch si slotu daca nu intelgi la slot apasa semnul intrebari de linga. apoi dai save setings si dai pe acel semn de play iar el intra automat pe cont dupa ce a intrat it v-a aparea un panou de control la car poti face orcie speed 1000 viteza de atac 1000 ai optiunea Level bot adica poti lasa pc aprins si tu pot fi plecat iar el creste are mai multe obtiuni sper ca ti-am fost de ajutor!
Link Video: http://www.youtube.com/watch?v=OB9F54jz-kY

4 răspunsuri:
| An3treiu a răspuns:

A sincer nu prea sunt de furat iteme daca vrei it dau un heck super tare pentru metin2Ro daca vr ma contactezi aicia

| Nebunaticuuuuu explică (pentru An3treiu):

Ok iti dau id? sau imi dai site aici?

| Soare_Cosmin_1990 a răspuns (pentru An3treiu):

Ai gresit limba prietene xD

| An3treiu a răspuns (pentru Nebunaticuuuuu):

Situle este www.m2bob.eu it voi da un tutorial cum sa il instalezi. Daca nu intelegi din tutorial ce sa faci it spun!
1:Il descarci de pe situl official www.m2bob.eu
2:Alegi limba selectata care vrei tu este si romina!
3:Unde scrie Metin2 Wichlen dai pe el si selectezi foldarul in care ai metinul trebuie sa gasesti sub forma metin2.bin sau metin2client.bin!
4:Apoi mai jos scrie Weither Next! dai pe el si e gata
Ps:Acuma este free o versiune premium si nu mai ai cum sa faci cont pe sit cum o sa vezi in tutorialu urmator!
5:Nu are virus ca sa fi sigur este cel mai folosit heck pentru metin2ro
6:Iti va aparea un cadran la acest cadran tu trebuie sa faci urmatorul lucru, este un semn de play si o chei bun tu trebuie sa dai pe acea chei si sa scrii numele si prola de la cont servaru ch si slotu daca nu intelgi la slot apasa semnul intrebari de linga. apoi dai save setings si dai pe acel semn de play iar el intra automat pe cont dupa ce a intrat it v-a aparea un panou de control la car poti face orcie speed 1000 viteza de atac 1000 ai optiunea Level bot adica poti lasa pc aprins si tu pot fi plecat iar el creste are mai multe obtiuni sper ca ti-am fost de ajutor!
Link Video: http://www.youtube.com/watch?v=OB9F54jz-kY

| Ilumminattul a răspuns:

Uite aici un trade hack nou su toate actualizarile la zi, merge 100%.

http://fastupload.ro/70c81c53a141b25060e2bdb789a81a36.html postat la 30 Ianuarie 2016 14:43