| molocemarius a întrebat:

as dori un link de unde pot descarca antivirus kaspersky cu tot cu licenta.Dau funda!

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

De pe site-ul lor oficial desigur.
http://www.kaspersky.com/antivirus-free-trial
Completează căsuţa cu e-mailul tău, bifează ''Yes, I want to receive free product updates, newsletters and special offers* '' şi click pe ''Procced to Download''.

| molocemarius explică (pentru FemeiaPisică):

Dar e gratuit?

| FemeiaPisică a răspuns (pentru molocemarius):

Da, pentru 30 de zile.

3 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Bună!
Kaspersky este unul dintre cele mai bune antivirusuri însă nu ai o licență stabilă doar dacă o cumperi.
Adică, după ce îți expiră trial-ul introduci o licență, după ce expiră și aia bagi alta și tot așa.
Dacă ai treabă cu licența bagi Kaspersky pure 2.0, îți dau niște licențe în mesaj dacă vrei.