| AndreiSaigo a întrebat:

Buna Tpu.As vrea sa fac niste gameplayuri cu minecraft pe youtube,insa nu stiu ce nume sa imi pun la canal, nu stiu cum sa fac un intro si nu stiu cum sa pun muzica pe fundal dar sa mi se auda si vocea.Ma puteti ajuta va rog? Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| AlexShadow26 a răspuns:

Uite niste sfaturi 1 esti copil cu varsta intr-e 10-12 ani lasate 2 faci pentru bani atunci teapa nu castigi nimic 3 daca faci doar MC atunci trageti un glonte in cap sunt deja destui cu MC si comunitatea romana de YT e deja distrusa din cauza copiilor cu MC (am 2 ani pe YT) acum sfaturi utile daca filmezi fa mai multe jocuri nu doar MC filmeaza cu FRAPS fa calitate macar 720p si nu ai nev de intro

| AndreiSaigo explică (pentru AlexShadow26):

1.Am mai mult de 12 ani.In ianuarie fac 14.Insa mersi oricum de sfaturi.

1 răspuns: