| AndyBB a întrebat:

As vrea sa fac un mt2 dar nu stiu cum? ma ajutati voi? sau daca face unul din voi un mt sa ma faca si pe mine gm sau ceva in genu Plzz! Dau Funda+Like.

Răspuns Câştigător
| Cristi594 a răspuns:

Ca sa faci un mt2 u singur iti mai trebuie mult mai multe cunostinte de informatica, programare si sunt prea putini care au cunostinete de acest gen ca sa devii gm cauta pe google si gasesti forumuri cu mt care vor gm dar trebuie sa ai si experientabig grin

1 răspuns:
| AndyBB explică:

Sunt experimentat