| PuFaRiNaIsThEoNe a întrebat:

saptamna viitoare plec la mare! Si as vrea sa ma ajutati. ce sa iau cu mine? cher m-am pierdut nu stiu ce sa iau cu mine haine ceva pe tren. plzz help me Funda+vot!

2 răspunsuri:
| Izza_4461 a răspuns:

Si eu tot saptamana urm ma duc la mare, Costinestiwinking Eu imi iau vreo 2-3 costume de baie, 2 rochite de plaja, trening, adidasi, papuci o rochita de club si niste pantofi, o pereche blugi, vreo 2-3 bluze si un hanoracwinking:d

| bia1100 a răspuns:

Strictul necesar! In primul rand bani, sa ne gandim la igiena.iti iei periuta si pasta de dinti,un sapun,sampon pentru par,haine,incaltaminte, crema de protectie iti poti lua de acolo desi e mai scumpa, aaaa si sa ti iei si haine putin mai groas ca daca mergi cu intersiti acolo e foarte frig.Succes si vacanta placuta:*