| AlexandraDaria2015 a întrebat:

happy.as vrea sa ma reapuc de metin2 ro,doar ca nu prea am memorie in calculator sad. adica,am incercat sa mai eliberez din memorie si cu ccleaner, si sa mai eliberez diccul,dar tot nu am memorie. stiu ca metin ocupa destul de putina memorie, cam sub 1 gb, dar calculatorul meu nu stiu ce are.mentionez ca inainte aveam si imvu, si metin si microvolts.atunci nu-mi facea probleme,dar acum nu stiu ce s-a intamplat.ce-as putea sa fac, sa-mi incapa macar 2-3 jocuri? dau funda! happy big grin

Răspuns Câştigător
| Lasvegasnevada a răspuns:

Eu o sa-ti sugerez o metoda aplicata de mine. Daca ai stick tragele pe stick si dupa stergele de pe pc, dupa iti bagi metinul si atat.O zi buna

4 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Depinde de cat ai hard-ul.Trebuie sa ai ceva mai mult spatiu pe hard disk pentru ca, in ziua de azi nu gasesti hard sub 100GB

| luc a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul ca probabil ai o groaza de fisiere ascunse care iti ocupa memoria fara ale folosi.

| Onlyshadowsinmylife a răspuns:

Scoate de pe net Google Disc cu 5 gb sau Yandex disc Cu 20gb.Pe mine m-a ajutat!

| Mt2R3dbull a răspuns:

Dar pune-l in (C)Local disk sau in (D)Local disk sau (E) sau uitete cat memorie ai in c, d, e,...