| Acuriousboy a întrebat:

As vrea sa mi deschid un shop online
Sa zicem ca ma descurc cu site ul, sa l constuiesc si daca nu exista destule alte site uri sa te ajute
Intrebarea pe care o am e
De unde imi iau marfa?
Adica nu pot cumpara de pe alt site si sa l vand cu un adaos mic de 10 lei sa zic si sa sper ca fac nspee mii de vanzari pe zi sa mi iasa un ban
Poate cineva sa ma ajute? Funda pentru cine ma lamureste si reducere cand deschid site ul tongue

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Pai eu cred ca numai asta poti face pentru ca sa poti lua cu reducere mai mare trebuie sa cumperi marfa de cel putin vreo 15-20 de mii de euro si atunci oricine iti face reducere mai mare!