| Saveanu_Andrei_2000 a întrebat:

Buna tpu.As vrea sa stiu cum as putea face o mapa pe jocul transformice în care pe fundal sa apara o poza reala(nu un desen).Am văzut o astfel de mapa si as vrea sa fac si eu una.

1 răspuns:
| Adbbmsh a răspuns:

Salut, nu stiu daca ma cunosti. Moorocanossu pe Transformice, actual printre primii 1000 din lume cu diferite optiuni si oferte de moderator refuzate. Iti spun sincer, ca nu poti posta imagini in background decat daca mapa respectiva a fost facuta de un jucator designer ce are diferite functii superioare, administrata de un bot si revizuita de un administrator.