| XxSteffyxX a întrebat:

as vrea sa stiu cum sa fac rapid permise pe Howrse.

Răspuns Câştigător
| alex15ccc a răspuns:

Deci, permisele le faci usor cand ai veechime.....Deci uite cateva variante:
-Imbatraneste mult un cal, cand moare de batranete la 30 iti da un permis.
-Urmatorul eveniment e loteria, ai sanse sa castigi pachet 10 permise.
-Cand implinesti 50 de zile poti cumpara un permis cu 20% din rezerva ta de Equus, si dupa din 30 in 30 de zile.
-Daca inviti noi jucatori, sau cineva isi face cont si te pune ca sponsor primesti un permis cand acel membru cumpara primul permis.
-Vinde cai buni, elite, pegasi cu obiecte, unicorni...
-Ultimul obiectiv ofera un permis
-Caii divini pietre prietioase ofera diamante, 10 diamante valoreaza cat un permis, doar pe piata neagra nu si la vanzari.

1 răspuns: