| MuncitorU a întrebat:

TPU! As vrea sa stiu de ce nu imi merge GTA 4 pe laptop nou nout, procesor Intel Core i7 cu 2, 4 Gh, placa video Nvidia GeForce GT 740, 4GB, Windows 7 64bit. Adica imi merge GTA 4 dar are foarte mare lag. Iar alte jocuri imi merg, adica Far Cry 3, Assassin's Creed 3, Total War Rome 2 etc. Toate jocurile merg in afara de GTA 4, care mai e facut si in 2008. Am auzit ca este prost optimizat pe PC, si ca sa mearga ii trebuie update-ul 1.03 care nu merge pe versiunile piratate, ceea ce inseamna ca trebuie sa am jocul cumparat. Este adevarat ca daca il cumpar o sa-mi mearga, pentru ca daca cumpa Grand Theft Auto IV are incorporat ultimul update. Voi ce ziceti? !

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ti-a spus ca nu merge 1.03 pe versiunea pirat te-a mintit! Orice versiune de patch functioneaza pe oricare versiune de joc ar fi ea, atata timp cat ai shortcut in Start ( daca tin bine minte ai nevoie ca sa-ti detecteze daca jocul este instalat... ). Ia-ti versiunea 1.0.7.0., ultima ver. de patch. Si DA, intr-adevar jocul ala e prost optimizat...

1 răspuns:
| HaKa93 a răspuns:

Nu ai nicio problema happy iti merge fara sa iti zica nimiclaughing

la ce ai tu o sa iti mearga si jocurile aparute recent