| TheJocker a întrebat:

am shii eu o intrebare! Imi merge oare :
*assassin's creed revelation
*prototype 2
*batman arkham city
*fifa 2012
*l. a. noire
*grand theft auto 5
*call of duty: modern warfare 3
*battlefield 3

PC-ul meu : 2 gb ram
placa video nvidia geforce 8400 gs 1GB
procesor intel duoal cor 1.8 cu doua nuclee (1.8 + 1.8) = 3.6
microsoft windows xp professional - service pack 3
hhd 320 GB
directx 9
si va mai rog ceva foarte mult sa imi spunetii asa dupa voi cam la ce rezolutie miar merge ex : low. medium. hing?
dau fundita!

Răspuns Câştigător
| dragos1294 a răspuns:

Cred ca merg dar nu o sa iti mearga bine deoarece procesorul e cam micut chiar daca e dual core iti trebuie mai mult de 1. 8MHz, la rezolutie le incerci pe toate si vezi care iti merge mai bine avand in vedere ca ai placa video de 1 gb poti sa joci si la high

| dragos1294 a răspuns (pentru dragos1294):

Scuze nu la high la medium vroiam sa zicbig grin

| Adismecherasul a răspuns (pentru dragos1294):

Yo am 1gb ram si am si procesorul mai bun mie imi merge?

| dragos1294 a răspuns (pentru Adismecherasul):

Da, dar nu la high, dar e mai bine sa iti mai pui memorie ram deoarece daca ai si alte programe instalate ele iti iau din memoria ram si POATE nu o sa.ti mearga

| Adismecherasul a răspuns (pentru dragos1294):

Cati gb are prototype 2 si batman arkham city?

| dragos1294 a răspuns (pentru Adismecherasul):

Prototype 2 necesita minim 2gb ram iar batman tot atat memoria pe hdd este la batman de 18gb iar prototype 8gb

| Adismecherasul a răspuns (pentru dragos1294):

Mersi

10 răspunsuri:
| Herysys a răspuns:

O sa iti meraga aproape toate dar la low placa ta video o fi de 1g dar are 64 de bit si frecventa procesorului si memoriei e mica deci nu are cum sa iti mearaga la high procesorul e iarasi mic ceara daca e dualcore

| javiga a răspuns:

Nu iti merg niciunul mai ales gta 5 laughing))) esti un ''joker''

| arrakeen9999 a răspuns:

Salut! Pai jocurile iti merg dar LOGIC ca nu toate in acelasi timp dar indoiala mea este ca ti-ar mai trebui niste GB la placa video in rest totul e O.K! Bafta la downloadare!

| igdani98 a răspuns:

Hing