| DanielVălean a întrebat:

as vrea sa va intreb: Stiti ceva jocuri tari de shooting? De anul acesta, de anul trecut, sau din 2012. Mai vechi de atat nu vreau. Astept raspunsuri. Dau funda. Vot pentru celelalte raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

De ce nu intrii pe site-ul, http://games.gamepressure.com/ ai toate jocurile din lume acolo de unde-ti poti alege! :)

| DanielVălean explică (pentru Jipa95):

Am intrat deja pe zeci de site-uri, unde am gasit jocuri pe care deja le jucasem. Dar pe acest site nu am intrat, iti multumesc pentru el!

| Jipa95 a răspuns (pentru DanielVălean):

Fundita? :3

| DanielVălean explică (pentru Jipa95):

Da bineinteles.