| Bellona a întrebat:

As vrea sa va rog,daca puteti sa ma ajutati,sa-mi spuneti cum ar trebui sa instalez sims 3,ce ar trebui sa fac,pentru ca tatal meu e momentan plecat si nu prea stiu cum.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| EvangelineLovin a răspuns:

Daca e format iso uite un site care explica cum sa il deschizi. http://maketecheasier.com/mount-iso-images-in-windows/2009/05/19
Dupa il instalezi, dupa aia copiezi tot de pe 'cd' in folderul unde e instalat. inlocuiesti crack-ul si ar trebui sa mearga.

2 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Ai cd original sau descarcat de pe net?

| Bellona explică (pentru EvangelineLovin):

De pe net