| YoDeNnYsS2012 a întrebat:

as vrea si eu un metin2 foarte bun nu Metin2 dinamik metin2 ro metin2 hammer metin2 fun metin2 untited metin2 tim nu astea? cine stie si inca ceva cum dau funda ca sunt nou pe TPU cine ma ajuta cu acestea

6 răspunsuri:
| ∂яαgσѕ a răspuns:

Metin2 lunaris

| YoDeNnYsS2012 explică:

Imi pare rau dragos dar nici metin2 lunaris imi pare rausad

| koopman a răspuns:

Pai incearca metin 2 osiris.Mie mi-a placut dar nu mai joc.

| Dark13 a răspuns:

Http://energymetin2.com/ foarte fain lv maxim 250 :) cresti bine

| YoDeNnYsS2012 explică:

Of imi pare rau dar koopman si dark 13 dar nici unu numi merg daca Imi dati O lista cu 10 metinuri Funda+VOT Scz daca cer prea mult

| YoDeNnYsS2012 explică:

Dark Si koopman numi merg imi pare rau dar dacami dati o lista cu 10 metinur Funda+vot