| Strepix a întrebat:

As vrea si eu un program care sa filmeze desktop-ul cand ma joc. Dar as vrea sa fie fara virus! !

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Uite cateva programe (in paranteza voi pune cat poate filma versiunea gratuita):
- Fraps (40 secunde);
- Bandicam (10 minute);
- Mirilis Action! (nu stiu sigur);
- OBS (nu stiu sigur);
Funda?

2 răspunsuri:
| DLeonard1998 a răspuns:

Bandicam, Bandicam, Bandicam... Fraps, Fraps, Fraps doar programe de **** daca vrei ceva bun descarca OBS (Open Broadcaster Software) este free si poate filma la calitatea care o doresti happy si poti sa faci si stream cu acest program daca te apuci vreodata