| Kamnikaze a întrebat:

Un program care sa filmeze Desktop, vreau sa il folosesc pentru review-uri.

5 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Camtasia Studio este cu bani, dar pe langa faptul ca filmeaza la o calitate inalta atat video cat si audio, ai si un editor, cu ajutorul caruia poti edita videoclipul imediat dupa crearea acestuia. Il poti descarca in varianta trial de pe techsmith.com sau din alte surse la care romanii sunt campioni.

Camstudio este gratuit, insa nu are un editor video. Il poti descarca de pe camstudio.org. Pentru a filma mai bine descarca de pe acelasi site, codecul lossless. Apoi cand intri in camstudio, la setari, selectezi de acolo codecul.

| stlucian a răspuns:

Http://www.bandicam.com/downloads/
cu asta poti sa filmezi cat vrei tu din desktop

| CrazyName a răspuns:

Hyper cam

| c0rtez a răspuns:

Programul Snagit 9. e foarte bun si simplu

| EKARASONY a răspuns:

Camtasia 8....eu il folosesc si este foarte bun.happy succes