| Denii_2893 a întrebat:

Ati putea sa imi spuneti ceva jocuri frumoase? Gen Sims pe care il am pe CD dar nu stiu sa il instalezlaughing[CD-ul nu e original e de la un hackerwinkingbig grin]Pot sa fie atat online cat si pe pc.Va rogpuppy dog eyes si cat de repede posibil ca ma plictisesc de moarte acum in vacanta big grin[-o<
P. S.
Sau site-uri cu jocuri free pe pc.Sau jocuri frumoase dar nu puzzle sau sa gasesc obiecte ceva cu actiuneelaughingpuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| soare a răspuns:

Cabal online iar prin octombrie sau noiembrie o sa apara cabal 2, dekaron, metin

| george_3250 a răspuns:

Metin.reppelz si warcraft cel mai popular joc. fundita

| Denii_2893 explică:

Nu mati inteles nu actiune in halul acestaaa=]]ma refeream la faptul sa nu fie plictisitoare=]]