| KlaudyaAddha a întrebat:

Ma plictisesc! crying Nu mai stiu ce sa mai fac.Am incercat tot ce-i posibil si acum n-am ce face. Daca stiti niste...
- site-uri
- jocuri
- altceva
...va rog sa-mi spuneti, ca ma plictisesc de-a binelea!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă pe http://www.desenatori.ro/

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Ingrijeste-ti florile.Schimba-le pamantul, curata lastarii uscati, fa-le dus.

| Dan a răspuns:

Asculta melodia asata http://www.youtuberepeat.com/watch/?v=tmQLENiU17Q Noroc!

| AnaMaria42312 a răspuns:

Poti cauta pe google jocuri ca: second life (download), IMVU (download), miss bimbo (online), ourworld (online), muniz (online)

cam atat :X sper sa-ti prinda bine macar unul dintre ele happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste o carte, uita-te la tv, asculta muzica, iesi cu prietenii,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa cont pe stardoll.hi5,twitter,my space etc. fa miscare, fa-ti noi prieteni, mai vb pe mess, iesi in parc, si acum atat as sti.