| XxDennise a întrebat:

Azi am dezinstalat imvu ca sa mi`l intalez din nou pentru. ca am auzit ca a aparut o versiune noua. In fine l`am dezinstalat si apoi mi-am facut un cont nou ca da il instalez din nou si am dat continue dar cand am dat sa instalez din nou imvu mi-a dat o eroare care zice: "Error Launching installer" ce sa fac. Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| BuciSh0t a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel happy ...Trebuie doar sa downloadezi cu alt browser.eu am luat cu Google Chrome si mia aparatu eroarea.Dar cand am luat cu Mozilla Firefox nu mia mi-a aparutbig grin ...sau poti sa incerci si cu internet explorer big grin.Mna.Baftawinking