| andreinr1 a întrebat:

azi am luat un volan +pedale si nu ma prea pricep ce si cum sa-i fac, sa stiu daca merge sau daca trebuie sa descarc ceva pentru el.Si exemple de jocuri expre pentru el online sau pentru PC care sa fie foarte micute, apropo marca lui este Logitech WingMan Formula Force. VA ROG MULT ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| OwnerHunter a răspuns:

Volanu si pedalele nu sunt chiar pentru orice joc. Eu cand mi-am luat asa ceva prima data le-am folosit la Euro Truck Simulator, activandule din setarile jocului. Din cate stiu eu merg la jocuri mai mari ca sa spun asa. Poti sa le folosesti la NFS sau la orice simulatoare auto. Bafta.

| andreinr1 explică (pentru OwnerHunter):

La gta 3 nu-mi merge deloc

| OwnerHunter a răspuns (pentru andreinr1):

Merg doar la jocurile specializate pe auto, simulatoare nfs srs. In gta nu este vorba doar de masini.