| Condrache_LarisaAdriana_1994 a întrebat:

Buna TPU azi am o intrebare pentru voi.
Spuneti-mi niste jocuri de survival.
Dau funda.
Multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| MLG360Alex a răspuns:

Ai putea sa joci:
1. Minecraft(The Best, cel mai populat)
2.The Forest
3.Standed Deep
4.Jocuri pe internet(SUNT O GRAMADAAAA! big grin )
5.Mai era unul care il stiu de la PewDiePie... poate il gasesti tu big grin
-------------------------------------------------
Horror(chiar ca):
1. Outlast
2. Until Dawn
3.Slender man(nu e chiar de survival...)
I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I

| GikaValorosu a răspuns (pentru MLG360Alex):

Meh si slenderman poate fi un survival, daca NU alegi varianta aia cu hârtiile, am jucat acum câțiva ani si ....meh fiecare cu părerea sa

3 răspunsuri:
| GikaValorosu a răspuns:

Pai daca vrei un joc survival horror îți recomand until Dawn, sau slender man
Dar daca vrei un joc normal Minecraft e un joc bun pe care eu l-am jucat 5 ani continuu, si daca te plictisești de survival poți intra pe servere si sa joci alte minigame-uri

| GikaValorosu a răspuns:

(Primul răspuns al meu big grin)