| KiLLeRthEb3st a întrebat:

Buna TPU azi mi-am facut un server de cs si i-am bagat addonsuri de pe un site cand intru imi arata asta Kicked :"Nu aveti acces catre >server...== setinfo _TnT

1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
?
Normal ca iti cere parola ca altfel oricine ar intra cu numele de admin si ar face orice de asta admini, vip au parole.
Inainte sa intri pe server scrie aceasta comanda pe consola.
setinfo _pw TPU
Unde scrie TPU trebuie sa scrii parola pe care ai bagata la addonsuri ok.
O scrii si dupa ce ai bagat intra pe server si vezi ca te-ai conectat.
Aicea cu setinfo conteaza si ce fel de servar ai.
Daca este de zm (setinfo _zm) daca este clasic (setinfo _pw)...
Creca ai priceput?