| Dracuqe a întrebat:

Salutare TPU; Mi-am facut un server de C.S. 1.6 doar pentru mine ca sa incerc unele pluginuri, dar am o problema, mi-am bagat admin, nick-ul e corect, parola e corecta, m-am scris si la amxmodx, si la adminmod, si tot nu mere, chiar si cu : setinfo _pw sau cu alte comenzi, si cand intru pe server n-am acces la comenzile de admin... si am nevoie. DAU FUNDA!

1 răspuns:
| ExCalibru2 a răspuns:

Poate ai schimbat comanda, ca in loc de,, pw" sa-ti apara altceva
sa nu uiti sa-ti pui acel cod cu care poti da comenzi ca fiecare litera are o atributie si eu mi-am facut server de cs si imi merge bine nu am probleme mi-am bagat pluginuri si multe altele si nu am avut nici o problema pana acum