| cybernetikblood a întrebat:

Buna tpu.Azi mi-am laut OUTLAST jocul horror l-am instalat normal cu daemon tools si dupa mi sa instalat normal.Deschid laucherul si imi apare cmd dupa dispare si nu se intampla nimic.Cum vine asta? Va rog ajutati-ma dau funda! Si sa imi spuneti si cum dau funda ca is nou! Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| catalinpsenisnic a răspuns:

Ca sa dai funda da click pe intrebarea care ai pun gen asta si in dreapta unui raspuns ale unui uitilizator TPU se afla asa (funda) se afla funda si dai click pe ea si gata!

| ramintheone a răspuns:

Incearca sa iti schimbi rezolutia... daca tot nu apare inseamna ca pc-ul tau nu are cerintele necesare...http://www.gameway.ro/outlast-cerinte-de-sistem-system-requirements.html
casa-ti mearga bine iti trebuie 1 gb video ram si E MUUULT

| cybernetikblood explică (pentru ramintheone):

Multumesc acum am vazut 3 gb ram iar eu am 2! Si mai e o problema cu Amnesia imi apare ceva cu black chat ceva de genu...

| cybernetikblood explică (pentru ramintheone):

Si asta imi zice exception access violation

| ramintheone a răspuns (pentru cybernetikblood):

Nu stiu...