| anonim_4396 a întrebat:

Azi o prietena de-a mea a postat un videoclip http://www.youtube.com/watch?v=SvCRMRQbj7E&feature=playe r_embedded daca acest videoclip fa face in total 500 de vizionari o sa va dau fundite la toate intrebarile mele. multumesc

3 răspunsuri:
| Indispus a răspuns:

Probabil aveti talent, dar videoclipul.
Mi-am pierdut 7, 6 minute din viata, sau de fapt nu, doar 10 sec,ca dupa m-am dus sa desenez peretii din baie cu creionul.

In fine, ceea ce vreau sa spun e ca se poate altfel, nu asa.

| Ly0n96 a răspuns:

Fara suparare... dati'va fochappy

| adinaana a răspuns:

Va rog dati comm si lick