| lavynya18 a întrebat:

cam cat costa un toner pentru imprimanta EPSON AcuLaser C1700 color? sau merg reincarcate?

3 răspunsuri:
| Alexu51 a răspuns:

Pot fi reincarcate nu stiu exact la ce magazine dar 100% se pot reincarca am si eu acelasi tip de imprimanta ca sa nu te indoiestidoar ca la mine se descarca mult prea repede acum nu stiu daca la tine ii diferit.

| lavynya18 explică (pentru Alexu51):

Inca nu o am, dar as vrea sa mi-o cumpar.tu esti multumit de ea?

| Alexu51 a răspuns:

Eu nu o mai folosesc deoarece m-i se consuma foarte repede tonerul dar era un model diferit al meu mai vechi cred.