| under89 a întrebat:

Cand intru in CS, mi se incarca foarte greu, adica merge greu si nu imi apar butoanele acelea cu QUIT, discconect. Si ca sa-l inchid apas ESC si zice ca imi lipseste ceva!?! Ca am o eroare!?! Nu inteleg... Oare hack ceva? Nu stiu. Din cauza asta mi se blocase si laptop-ul, pentru ca mergea greu...
Please, help me! Dau funda, neaparat!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Ai luat o comanda fie Destroy fie *** Off.
Poti incerca fie sa reinstalezi cs-ul fie sa schimbi cfg-ul.

http://www.csbestial.com/......-3791.html

http://the-riot.hitforum.ro/......cs-din-nou

Bafta!

2 răspunsuri:
| Luci25 a răspuns:

Ai luat FUCKOFF, trebuie sa reinstalezi CS-ul.

| bogotu300 a răspuns:

Ar putea fi mai multe cauze :

1) Jocul nu are toate fisierele (downloadeaza altul sau incearca tot cu asta din nou)
2) Poate fi de la grafica... vezi unde scrie Options/Settings (nu mai stiu exact) > Video (unde ai bit si resolution eventual scadele)
3) Sau daca ai palca video destul de buna (tot grafica e de vina) deoarece e posibil ca windows-ul pe care il ai sa n-o citeasca ( mi s-a intamplat).

Sper ca ti-am fost de ajutor! FUNDA pls