| Cazimir_Gabriel_1996 a întrebat:

Buna, TPU! Cand ma joc jocuri, de ex : csgo, ma scoate din el in timpul jocului si imi arata sageata cu cercul ca si cum s ar incarca ceva, dar jocul ramane in bara.Ma poate ajuta cineva, ofer un cod paysafe de 25 lei celui mai bun raspuns ( lasati skype-ul sau Facebook-ul )

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Un posibil virus sau conflicte cu un driver nou instalat. Iti sugerez un Restore Point din Windows care a fost creat inainte sa apara aceasta problema. Daca nici asa nu merge incearca sa dezinstalezi Windows-ul sau sa schimbi setarile de compatibilitate ale jocului.