| anonim_4396 a întrebat:

Hartile din csgo se incarca greu, dupa care imi apare ca a expirat timpul si ma scoate din meci.Am windows 10.ma poate ajuta cineva? Dau funda

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Componente PC?
Incearca sa reinstalezi jocul. Verifica daca jocul are excludere din firewall. Internetul cum merge?

| xkapt5 a răspuns (pentru PainTech):

Am 37 mbps la descarcare si 24.88 mbps la incarcare dar uneori mai sacade, am reinstalat jocul dar tot asa este se incarca greu hartile dupa care ma scoate din joc