| mihnealuca a întrebat:

Care este cea mai grea misiune pe care ati intalnit-o in gta san andreas?

10 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Cea in care esti pe ATV si trebuie sa omori 3 oameni si sa le iei banii/geanta.

| turcudenis99 a răspuns:

Aia in care trebuie sa tunez masina si dupa sa dansez cu ea, n-am reusit nikioadata sa o finalizez

| AlexAleex a răspuns:

In gta san andreas toate misiunile mi s-au parut usoare.

| mihnealuca explică (pentru turcudenis99):

La misiunea ai cu tunatul, dupa care trebuie sa dansezi cu ea, am intalnit si eu dificultati, dar mi-am dat seama ca trebuie sa apas pe numerele din stanga tastaturii (Num lock).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru turcudenis99):

Esti varza daca n-ai facut-o paia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru turcudenis99):

Hmmh aceea cu avionul

| mihnealuca explică (pentru anonim_4396):

Sunt multe misiuni cu avionul, care dintre ele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mihnealuca):

Aceea cand trea sa treci prin cercuri mi se pare si nu stiu eram mai mic si nu puteam sa il iau pe unu dintre ele rolling on the floor

| mihnealuca explică (pentru anonim_4396):

Eu am termiat-o pe aia ieri, am stat 3 ore sa o fac, chiar a fost grea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mihnealuca):

rolling on the floor) lol