| Ottolina a întrebat:

Si eu joc GTA SAN ANDREAS si sunt fata.si sunt mai grea de cap la jocuri de astea. spuneti-mi si mie, de ce nu imi apar si mie fenomenele alea stranii? toate fantomele, diavolii aia, etc.trebuie sa fac vreo misiune? si mai am o intrebare.HOT CAFFEE. l-am instalat si tot nu-mi merge.de ce?crying ASTEPT RASPUNS! MERSI

2 răspunsuri:
| Răzvi2011 a răspuns:

Esti nebuna!

| paul98112 a răspuns:

Cum adica fenomene stranii la ce te referi in gta san andreas nu gasesti fantome diavoli sau poate ai vazut tu pe youtube hackeri care se transformau in de-astea dar nu exista fantome diavoli in gta san andreas, este bazat pe crime, actiune etc. nu pe groaza