| DeNiUTzU a întrebat:

Care imi da si mie un link de download pentru cel mai nou driver la placa video? Am o placa INTEL GMA 3100 (Intel g33/31 express chipset family) si trebuie upgrate. Am lag si la cs, cred ca din cauza asta e ..cand cineva aprinde lanterna din 100 fps scade la 15-20. Va rog sa ma ajutati.

Windows xp sp3
2 gb ram
Procesor dual core 2.60 Ghz
hdd 500 gb
placa video ..am scris-o mai sus. Va rog help sau care stie problema

3 răspunsuri:
| vladsoare a răspuns:

Placa video e intregrata in procesor...Cu alte cuvinte, slaba!
Intra pe sait-ul oficial nVIDIA.

| DeNiUTzU explică (pentru vladsoare):

Ce sa fac pe site-ul nVidia? Daca placa mea e Intel. O sa imi iau si alta placa curand, dar mementan vreau sa o fac pe asta.a mai patit cineva cu placa ca a mea si a rezolvat problema dar nu mai pot lua legatura cu el

| vladsoare a răspuns (pentru DeNiUTzU):

NVIDIA apartine de Intel; la fel cum e si ati cu amd.