| FreSsh a întrebat:

Care poate sa-mi dea si mie il rog un sv de metin2 unde iti da G sau P iteme de 65 si otel la shop +9 rate marii...Lasati site.big grin PS: daca stie cineva si Hack-uri functionale big grin (Hack de dmg, exp, )

Răspuns Câştigător
| Sebbii a răspuns:

Iti recomand metin2 tdl e fain sv ai otele+0 la shop itm de 65 cresti repede lvl maxim este 120 eu joc de 2 saptamani si am 104 sunt full+9 are magazin de upgrade scuturi de lvl 61+6 la shop, add 6/7 la shop si bineinteles marmura sunt mape noi si mobi noi,cel mai jmecher mob este dragonul galon,mai este regele minotaur,dragonul rosu si alti...din otel evolueaza posedata, din posedata evolueaza posedata epik, din colier lacrima cerului evolueaza alt colier mai bun, din cercei lacrima cerului evolueaza niste cercei mai buni, din parti+9 evolueaza asasin, din bratara lacrima cer evolueaza o bratara de lvl 80 galbena si cand o cresti(adica la +1,+2 etc.)se face de lv mai mare +9 este de 90are 24hh bratara, bani se fac usor in 10 minute strangi 200kk in catacombe, casa faci rost de perle trebuie sa iei scoici si sa le deschizi.Sv este foarte frumos mai ales ca, cresti repede sper ca te-am ajutat.(n-am hack-uri pentru acest server dar nu iti trebuie e prea usor metinul happy.)

1 răspuns:
| alexion78 a răspuns:

Stii eu as vrea sati recomand hammer mt2 e fain metinul cu iteme 2011 si la vara se pun iteme 2012 site:www.hammermt2.org