| PinkPouff a întrebat:

care stie deunde pot lua un fel de mesaje care s pun pe favebook? am si ex poate nu se subantelegethinking O fată şi un tip circulau cu viteza de 100 km/h pe o motocicletă.
Fata: Mai încet, mi-e frică.
Tipul: Nu, este distractiv.
Fata: Nu nu este, te rog! E atât de înfricoşător.
Tipul: Atunci spune-mi că mă iubeşti.
Fata: Te iubesc, încetineşte.
Tipul: Acum, îmbrăţişează-mă cât poţi tu de tare
* Ea l-a îmbrăţişat *
Tipul: Poţi să-mi scoţi casca şi pune-o pe tine, mă deranjează.
A doua zi, în ziar: "O motocicletă s-a izbit într-o clădire din cauză că a rămas fără frâne.
Două persoane au fost în accident, dar numai una a supravieţuit."
Adevărul era că la jumatatea dumului tipul si-a dat seama că motocicleta nu mai frânează,
dar el nu a vrut ca fata să ştie.
În schimb, i-a cerut o îmbrăţişare
şi să-i spună că îl iubeşte o ultima dată.
Apoi, el i-a cedat casca, astfel încât ea va trăi,
chiar dacă aceasta însemna că el va muri.
Dacă ai face acelaşi lucru pentru persoana iubită, copiază acest text pe peretele tau! funda! love struck. scuzati categoria :d

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Mai UrsuletzChocolatiu_5628, tu chiar ai vrea sa fii pe motocicleta si sa-ti dea casca la 100km/h? Care ar face asta?

| PinkPouff explică (pentru onasis1961):

Nimeni.corect! dar eu vr s citesc

1 răspuns: