| Oral a întrebat:

Buna TPU Caut un joc care il jucam acum 5 ani care il jucam pe windous 98 si erai o mine rosie si trebuia sa manci iarba pana nu mai era iarba si dupa ce treminai de mancat iarba terminai levelu si erau niste chesti care daca te bagai in ele murea stie cineva cum se numeste happy

1 răspuns:
| MadalinNedelcu a răspuns:

Pune mana pe un manual de limba romana si lasa jocurile. Doamne, nu pot sa cred ca inca mai exista asa ceva... straight face