| TriceleRon a întrebat:

caut un joc pe care sa il pot juca cu unul sau mai multi prieteni in retea, dar sa fim toti in aceeasi echipa in misiuni. Fen detla force. Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| DarthNiger a răspuns:

-Left 4 Dead 1, 2 (un joc genial si ti-l recomand cu mare placere, sigur ai auzit de el)
-Payday 1 si 2
-Arma 1, 2, 3
-Warframe
-Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
si cam atat cunosc eu, cam putine fiindca nu sunt mare fan ale jocurilor shooter laughing

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Don't starve together?

| DarthNiger a răspuns:

Team Fortress 2, CS 1.6/Source, Halo: Combat Evolved ( nu stiu cu siguranta daca este cu echipe) Borderlands 1, 2 ( nu stiu daca 1 e pe echipe dar 2 este), Quake 3 Arena ( insa trebuie sa cauti ceva timp sa poti gasi un server bun), de asemenea, ce PC ai? fiindca daca ai jucat Delta Force inseamna ca nu ai un PC prea bun pentru jocuri, daca ai PC mai slab, e cam greu sa gasesti un joc shooter multiplayer si bun, de aceea ti-am dat o lista cu jocuri mai vechi.

| TriceleRon explică (pentru DarthNiger):

Multumesc pentru raspuns. Folosesc un Asus rog, nu e problema de pc. Ceva mai nou si mai bun ce ar putea fi?

| DarthNiger a răspuns (pentru TriceleRon):

A da, joaca si G-mod, sunt servere online pe care poti juca cu prietenii, foarte distractiv

| DarthNiger a răspuns (pentru TriceleRon):

-Left 4 Dead 1, 2 (un joc genial si ti-l recomand cu mare placere, sigur ai auzit de el)
-Payday 1 si 2
-Arma 1, 2, 3
-Warframe
-Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
si cam atat cunosc eu, cam putine fiindca nu sunt mare fan ale jocurilor shooter laughing