| anonymosul a întrebat:

Caut un partener de videoclipuri pentru minecraft! O sa facem un server al nostru pe care inregistram aventurile noastrebig grin
Tin sa mentionez ca partenerul trebuie sa aiba microfon sau casti cu microfon incorporatbig grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| spyman a răspuns:

Baga Rontea8 pe skype

| anonymosul explică (pentru spyman):

Scuze ca nu am mai intratbig grin
am o preoblema dar o sa te contactez eu peste cateva zile (2-3) promitbig grin

| anonymosul explică (pentru spyman):

Vezi ca am trimis un mesaj...big grin acum pot incepe cu videourile..scuze pentru ca nu am luat legatura cu tine mai repede