| SmileForMe12 a întrebat:

Ce jocuri de constructii pe facebook sau pe alte site-uri imi recomandati? OFER FUNDA:**

1 răspuns:
| Alexandro9050 a răspuns:

Cred ca te referi la jocuri de strategie. iti recomand forge of empires sau grepolis, dar si wartune este foarte bun, dar mie imi merge foarte greu in ultima perioada, nu stiu de ce, (probabil au probleme cu serverele) de aceea nu mai intru pe wartune... astea sunt cele mai bune jocuri de strategie care le-am jucat