| alexandrutza_5404 a întrebat:

Ce jocuri mai jucati? ceva online gen pandanda, miss bimbo etc?

dar ceva mai nou daca stitihappy
funda celui mai bun joc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Build a bearviille, secret builders doly doly, our world, sims.
big grinkiss

| Vanessa4You a răspuns:

Daca vrei online iti recomand stardoll, ladypopular, imagine town insa este un joc foarte frumos care se numeste WEBKINZ eu am 12 animalute iar tu daca nu ai nici unul poti sa iti faci cont de proba...succes

| sorin123 a răspuns:

Eu tias recomanda metin 2 sau si privat, battlelfild 2 si gta 1, 2, 3,4.

Fundita?