| mona01 a întrebat:

Cei care se joaca ourWorld as vrea sa le propun ceva. Cei care sunt rezidenti si au si ceva gems, si pot trimite cadouri, si vor rezident 3 ani si 1000 gems, le zic acum despre ce e vorba.As putea celor care sunt rezident si ce am mentionat mai sus sa le platesc cu cardul 3 ani rezident si 1000 gems.Treaba e simpla! Poate ca unii ati vazut la altii guma din aceea roz (Bubble Gum). Si as vrea cine isi doreste ce am spus sa imi trimita acea guma. Ea nu e doar 60 gems.Si as dori sa mi-o cumparati pentru mine si sa mi-o faceti cadou. Dupa aceea va trimit cu placere ce am spus.Asta nu e o minciuna sau o inselatorie ca voi sa picati in plasa sau asa mai departe. E un lucru foarte serios.Si daca va intrebati cum de am eu atatia bani va raspund acum. Un prieten englez in nivelul 100 il cunoaste pe cel care a facut jocul, si mi-a zis el despre asta si mi-a trimis si mie cateva posibilitati sa am si eu acces la multi bani.Am facut acelasi lucru ce vreau sa va propun si voua.
Va rog sa nu comentati la tot ce am scrie eu. Cei care vor ce am zis sa scrie doar eu si le voi comenta la raspuns si le voi scrie numele meu.Mersi oricum! happy

7 răspunsuri:
| BountyWG a răspuns:

Ba minti! De ce nu iti cumperi singura? Nu stii cum? Are acolo daca ai o nelamurire, scrii ceva, si un voluntar iti va raspunde la soapta! Sunt rezident vesnic, si nu am nevoie de gems ai tai. daca vreau imi iau hack unlimited gemswinking.

| YouAreTheBestCutie a răspuns:

Si acelasi,, prieten,, ti-a sters si contul. Cam jalnic sa minti in halu asta. Nu esti pe OurWord.In plus moderatorii si creatorii jocului nu au cont, pentru. ca toata lumea le-ar cere chestii. Serios chiar e jalnic sa minti in halu astalaughing)

| PiTiKoTh a răspuns:

rolling on the floor daca tu cu ''prietenul'' tau care a fondat ourworld va cunoasteti si ai acces la bani. dc nu poti sa ti-o cumperi singura... acum fi serioasa te rog mult sa nu fraieresti lumea. si pe mine m-a fraierit a zis ca daca ii dau un hove ma face rezident laughing

| mirGolden a răspuns:

Pai cat costa o bubble gum?

| mona01 explică (pentru mirGolden):

60 gems iti zic acum numele meu si o poti lua din lista mea de dorinte:MissSorana nivelul 31 sunt.

| Andreiutza_Deea_1995 a răspuns (pentru mona01):

CUm pot sa gasesc acea guma din ce magazin si cum exact va rog spuneti-mi si mie happy Ca nu stiu de unde sa o cumpar

| Dima_Andrei_2001 a răspuns:

Mi-am pierdut contul our World sil vr napoi
va rog eu