| beHaPPY_9807 a întrebat:

Cine are cont pe farmerama(de preferat peste nivelul 20) si vrea sa aiba vecin sa ma adauge pe mine dyannabunny. Merci big grin

5 răspunsuri:
| TraDeMaDe a răspuns:

Mah alexmilan12345 vrei sa iti umple cumva contul cu mamdudele? behappy nu trimite ca asta te fraiereste e un hot smkerul ca sa ii umpli contul c mamudele

| TraDeMaDe a răspuns:

Eu stig55555 level 69

| Kaliiii a răspuns:

Eu ditzza (nume de cont pe farmerama lvl 33-34)

| Cristinnna a răspuns:

Eo is :crystinna00 am cont de lv 41-42 vezi ca te-am bagat

| alexmilan12345 a răspuns:

Pentru hack farmerama uite aici:::Acesta este cel mai sigur hack, n-ai de ce sa-ti faci probleme credema...Trimite doar: BIG 4535263

la numărul: 1395

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 4535263! Dupa aceea o sa primesti un link inapoi prin mesaj, de pe care downloadezi programulwinking